CITI

Pat sadaļā “Citas interesantas lietas” ir apakšsadaļa “Citi”, jo ne viss ir sagrupējams. 😊

Atrakciju un inventāra klāsts ir tiešām plašs – no grīdiņām un sienu krāsojuma līdz lielām iekārtām un atrakcijām. Lūk, dažas, kas iepriekš vēl nav minētas.

Atrakcija velokarti – nu jau labu laiku atrakcija iekarojusi simpātijas apmeklētāju vidū. Atrakcija ir salīdzinoši viegli uzturama un piemērota gan dažādu vecumu bērniem, gan pieaugušajiem. Ir pieejami dažādi velokartu modeļi – atšķirīgos dizainos un krāsās, kā arī izmēros. Neatkarīgi no izmēra katram no tiem ir ērti regulējams krēsla attālums līdz pedāļiem, ļaujot to pielāgot attiecīgajam lietotājam. Velokarti ir piemēroti lietošanai gan mājās privātām vajadzībām, gan publiskās vietās – telpās un ārpus tām. Viss, kas nepieciešams, ir līdzens segums. Piedāvājam ES ražotus velokartus, kas ir piemēroti profesionālai lietošanai.

Ūdensbumbas – ļoti populāra atrakcija bērnu un jauniešu, un pat pieaugušo vidū. Katram apmeklētājam ir iespēja uzzināt, kā ir staigāt pa ūdens virsmu. Atrakciju iespējams izmantot gan baseinos, gan dabiskās ūdenstilpnēs (bez šķēršļiem – zariem, ūdenszālēm u.tml.). Piedāvājam arī piepūšamos un metāla konstrukciju baseinus.

Zorb bumbas – pieejamas dažādu veidu zorb bumbas. Tādas, kas piemērotas zorb futbolam, nobraucienam pa kalnu, sacensībām un stafetēm. Zorb bumbas tiek izgatavotas atbilstoši izmantošanas mērķim – mainās to biezums, dizains un izmērs.

Gan zorb, gan ūdensbumbām iespējams izvēlēties parastu caurspīdīgu materiālu vai arī ietonētu PVC materiālu, veidojot košāku kopskatu.

PIEDĀVĀJAM

  • Atrakcija velokarti
  • Ūdensbumbas
  • Zorb bumbas
  • Un daudz kas cits

Šīs ir tikai dažas “interesantas lietas” papildus pārējām preču un pakalpojumu sadaļām. Ja neatradi meklēto, sazinies ar mums. Ticam, ka mūsu pieredze un kontakti ļaus izgatavot vai atrast meklēto.

SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS

Starp mūsu daudzajiem pakalpojumiem atrodamas arī konsultācijas par un ap atrakcijām un rotaļu laukumiem. Piedāvājam arī projektu iztrādi atbilstoši paredzētajai vietai, klienta vēlmēm, plānotajam budžetam un paredzētajai mērķauditorijai. Projekta izstrādes ietvaros  mūsu mākslinieks sagatavo objekta vizualizāciju un mēs sagatavojam iekļautā inventāra aprakstu un izmaksu tāmi. Veicam arī dažādu atrakciju iekārtu, rotaļu laukumu novērtēšanu, remontdarbus un atjaunošanu.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk par iespējām un cenām, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  info@annels.lv

Uz augšu